.

.

Одлична цена
Рачно изработени Сите Стакло Работа, Прст Прстени Пломба Со Сребро И Други Бои Брановидни Линии 12pcs/многу

Рачно изработени Сите Стакло Работа, Прст Прстени Пломба Со Сребро И Други Бои Брановидни Линии 12pcs/многу

DEN 398.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
XYTYM
Обликотшема:
Нередовните
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Стакло
Повод:
Партија
Број На Модел На:
R039
Метали Тип:
no
Тежина:
about 30g
Minner цел количина:
12 компјутери
време на испорака:
3 дена
боја:
мешани
Големина(дијаметар):
мешани
is_customized:
Yes
Производи во категоријата
DEN 2284.80 -70 %