.

.

Одлична цена
Аргон Co2 Проток На Гас Метар Peashooter Скала Тестер Мерка За Миг Tig Заварчик Заварување L15

Аргон Co2 Проток На Гас Метар Peashooter Скала Тестер Мерка За Миг Tig Заварчик Заварување L15

DEN 106.08

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
9A30166
DIY Материјали:
Електрични
Мерен Опсег:
0 - 25 литри
Бренд Име:
OOTDTY
Производи во категоријата