.

.

Одлична цена
E JUE SHUNG Жолта Chiffon Бисери Долго Пром Фустани 2018 Долги Ракави Чиста Назад Вечерни Фустани Формално Фустан наметка де топчиња со ист longue

E JUE SHUNG Жолта Chiffon Бисери Долго Пром Фустани 2018 Долги Ракави Чиста Назад Вечерни Фустани Формално Фустан

DEN 3336.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Зелена
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, Custom Size
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Вграден Градник:
Yes
Бренд Име:
E JUE SHUNG
Sleeve Стил:
Редовни
Моден Елемент:
Илузија
Воз:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Број На Модел На:
EJSe1
Декорација:
бисери
Деколте:
V Деколте
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија
Производи во категоријата