.

.

Одлична цена
Убав Beading Пром Фустани 2017 Erosebridal Чипка Формално Жените Вечер Партија Gown Линија Фустани Vestido Де Феста Патент Назад

Убав Beading Пром Фустани 2017 Erosebridal Чипка Формално Жените Вечер Партија Gown Линија Фустани Vestido Де Феста

DEN 3960.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Sequined
Ткаенина Тип:
tulle
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Деколте:
Лажичка
Бренд Име:
erosebridal
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Илузија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
YY0018
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Слика Тип:
Вистински Слики
Повод:
Матурска Партија,Формално Вечер,На Пат За Дома Доаѓаат
Стил:
Елегантна, Формално
боја:
Слика Во Боја, Боја Прилагодите
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Производи во категоријата