.

.

Одлична цена
Хип хоп Bling Iced Од Кристал Кристал Куршум Облик на Приврзоци Ѓердан ноќен клуб DJ Рапер Долго Кутија СИНЏИР Накит

Хип хоп Bling Iced Од Кристал Кристал Куршум Облик на Приврзоци Ѓердан ноќен клуб DJ Рапер Долго Кутија СИНЏИР Накит

DEN 215.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
ѓердан
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Титаниум,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Бренд Име:
Qmzchentrendy
Обликотшема:
Крстот
is_customized:
Yes
Стил:
Хип/Рок
Функција:
pendant ѓердан
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
ite_no:
HEIPAO
Производи во категоријата