.

.

Одлична цена
YGB 1PCS Шарм Сребро Позлатен 7 Камен Монистра Медитација Исцелување Чакра Pendant Накит

YGB 1PCS Шарм Сребро Позлатен 7 Камен Монистра Медитација Исцелување Чакра Pendant Накит

DEN 47.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
YGB
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Крстот
Пол:
Унисекс
Производи во категоријата