.

.

Одлична цена
TBP525 Индискиот рачно изработени Гроздобер Приврзоци Бакар Ограничени Природни Labradorite Голема Pendant

TBP525 Индискиот рачно изработени Гроздобер Приврзоци Бакар Ограничени Природни Labradorite Голема Pendant

DEN 407.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
mytery.com
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Смола
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
TBP525
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
гроздобер приврзоци
Инкрустирани:
златна Лажни килибар
Модели на врати:
Цвет
Место на Потекло:
Непал
Метал:
дувачкиот легури, златна боја
Пломба:
природни labradorite
Производи во категоријата