.

.

Одлична цена
Уроци не ' Рѓосувачки Челик Синџир Приврзоци 23X32mm Жолт Камен Природни Jades Калцедон Циркон Круг Круг Приврзоци Накит B3353

Уроци не ' Рѓосувачки Челик Синџир Приврзоци 23X32mm Жолт Камен Природни Jades Калцедон Циркон Круг Круг Приврзоци

DEN 358.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Не ' Рѓосувачки Челик,Бакар
Број На Модел На:
b3353
Тип На Објект:
Ѓердани Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метал:
Злато-боја/Сребрена боја Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Природни Jade Топаз Калцедон Камен Од Јаспис
Приврзоци Тип:
Solitaire
Пол:
Жените Дама Девојки Љубовникот
објектот стил:
Тренди
боја:
Жолта
Објектот Дијаметар:
23X32mm
Облик/Шема:
Круг Круг Рамна Форма
Производи во категоријата