.

.

Одлична цена
20pcs/ 17*10мм Рагби Шарм Антички Сребрен Тон Фудбал Шарм pendant

20pcs/ 17*10мм Рагби Шарм Антички Сребрен Тон Фудбал Шарм pendant

DEN 61.68

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
NUMBERFIVE
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
pj531
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
како Слика
Производи во категоријата