.

.

Одлична цена
Бесплатен Превозот 50PCs 15*18MM Акрилик Цвет Декорирани Алуминиумски Копче Печ Налепници DIY Накит Додаток Материјал Шарм Налепници

Бесплатен Превозот 50PCs 15*18MM Акрилик Цвет Декорирани Алуминиумски Копче Печ Налепници DIY Накит Додаток Материјал

DEN 416.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
realyK·S
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
легура накит шарм
Компатибилност:
DIY
Функција:
DIY
Големина:
околу 15*18MM
Материјал:
метални легури
Пакување:
50pcs
Користење на:
diy нараквица и телефон синџир
Обликот:
како слика
превозот:
Бесплатен превозот
Попуст:
количина попуст на располагање
боја:
како ваш избор
Производи во категоријата