.

.

Одлична цена
Љубовен Солидна 18K Розово Злато Рубин Pendant Ѓердан Дизајн Прилично Дијамант парична Казна Накит за Девојка Роденден Подарок

Љубовен Солидна 18K Розово Злато Рубин Pendant Ѓердан Дизајн Прилично Дијамант парична Казна Накит за Девојка Роденден

DEN 5400.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
WP082
Метали Тип:
Роуз Злато
Бренд Име:
LANMI
Стил:
Класичен
Главниот Камен:
Рубин
Обликотшема:
Круг
Certificate Type:
NGSTC
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Страна Камен:
дијамант
Метал Печат:
18k
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Метал Печат:
18k
Метали Тип:
Роуз Злато
Главниот Камен:
Рубин
исечете:
Круша 3x6mm
Дијамант Тежина:
0.04 кт
Certificate Type:
Никој
Производи во категоријата