.

.

Одлична цена
Природни црвени корални pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан домот топката круг жените свадба парична казна накит

Природни црвени корални pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан домот топката круг жените

DEN 3312.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Гем Боја:
Црвена
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
dzj047
Главниот Камен:
скапоцени корални
Обликотшема:
Топката
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Certificate Type:
CNAS
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
Бренд Име:
URORU
Сертификат Број:
SC
боја:
Црвена
Главната Скапоцен Камен:
Природни корални
Метал Тип:
925 Sterling silver
Страна Камен:
цирконот
Производи во категоријата