.

.

Одлична цена
LINSION 925 Sterling Silver Огромен Пердув Месинг Круна Лав Mens Biker Pendant 8A042 Нерѓосувачки Челик Ѓердан 24

LINSION 925 Sterling Silver Огромен Пердув Месинг Круна Лав Mens Biker Pendant 8A042 Нерѓосувачки Челик Ѓердан 24

DEN 1728.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Пердув
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
8A042
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LINSION
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Дувачкиот
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта
Производи во категоријата