.

.

Одлична цена
Јасно Мала Купола Cloche Стаклено Шише Pendant Бронза Основата и Врвот на Терариум Шише Шарм Аптека Шише Накит Материјали

Јасно Мала Купола Cloche Стаклено Шише Pendant Бронза Основата и Врвот на Терариум Шише Шарм Аптека Шише Накит Материјали

DEN 580.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
is_customized:
Yes
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
30x20mm
Бренд Име:
пченка цвет
Големина:
30*18mm
Обликот:
arch
база:
бронзена круна
Производи во категоријата
DEN 1272.00 -80 %