.

.

Одлична цена
Дрво Дизајн 30ММ Магнет Нерѓосувачки Челик Автомобил Арома Ѓердан Празен Круг Етерично Масло Автомобил Diffuser Pendant Со 6pcs Рефил Подлога

Дрво Дизајн 30ММ Магнет Нерѓосувачки Челик Автомобил Арома Ѓердан Празен Круг Етерично Масло Автомобил Diffuser Pendant

DEN 131.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
UBELIEVE
Број На Модел На:
D0046
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Боја на автомобил locket:
Сребро.
големина на автомобил diffuser lockt:
30мм
Стил:
Мода,Тренд,Класика
Обликот:
Круг
is_customized:
yes
тип на накит :
етерично масло locket за автомобил
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пад на превозот:
Ние нудиме пад на превозот
Производи во категоријата