.

.

Одлична цена
Steampunk рачно изработени ѓердан филм ice ДРВОТО НА ЖИВОТОТ 1pcs/многу бронза или сребрена Чаша Pendant накит синџир подарок мажите ѓердан жени

Steampunk рачно изработени ѓердан филм ice ДРВОТО НА ЖИВОТОТ 1pcs/многу бронза или сребрена Чаша Pendant накит синџир

DEN 28.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
Сребро Позлатен, Црна Позлатен Пиштол, Антички Бронза Позлатен, Антички Бакар Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури,Титаниум
Бренд Име:
QiYuFang
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
k
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Бакар:
Античкиот
Стил:
Гроздобер Стил
Pendant:
филм pendant
За:
Дама,женска,мажи
накит:
locket
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Производи во категоријата