.

.

Одлична цена
Хипи Шик Гроздобер Сребро Француски Булдог Ѓердан Боја Boho Животинско Куче Куче Ѓердани Дами Мода Ѓердан За Жени

Хипи Шик Гроздобер Сребро Француски Булдог Ѓердан Боја Boho Животинско Куче Куче Ѓердани Дами Мода Ѓердан За Жени

DEN 618.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол, Антички Бронза Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
P147
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
DANGGAO
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Производи во категоријата