.

.

Одлична цена
18k Злато Синџир Шарм 2017 Популарни Среќа Мушка Ѓердан Pendant Жените Девојка Подарок, Романтична Мода Едноставна Поставен Љубов Топката Добро

18k Злато Синџир Шарм 2017 Популарни Среќа Мушка Ѓердан Pendant Жените Девојка Подарок, Романтична Мода Едноставна

DEN 5688.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
JEWEAST
Метали Тип:
Роуз Злато
Сертификат Број:
KJXL-00415
Страна Камен:
Никој
Обликотшема:
Топката
Приврзоци Тип:
Solitaire
Број На Модел На:
KJXL-00415
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Метал Печат:
18k
Главниот Камен:
Никој
Тежина:
About 1.2g
Должина:
40cm
Елегантна и Шармантна:
Среќа мушка
За само-употреба/Подароци/Свадбена/Партија:
Исклучителна Пакување кутија
Можат да се применат на толпата:
Жените/Љубители/ Невестата/Девојки
18K/Дијамант Поддршка прилагодување:
18K/24k Поддршка желба
Целата чисто Злато:
18k/ Чисто Злато/750Solid Злато/AU750
Поседувате Обединетите StatesTrademark:
Квалитетот Увери и Гаранција
Поседувате фабрика производство:
Лажни Еден Компензира Десет
Трговија На Големо Е Поддржано:
100% 18K злато
Производи во категоријата