.

.

Одлична цена
Мексиканскиот Bola Зголеми Цвет Eudora Хармонија Топката Pendant Бебе Штракаат Долг Ѓердан Синџир Музички Накит За Бременост Жените

Мексиканскиот Bola Зголеми Цвет Eudora Хармонија Топката Pendant Бебе Штракаат Долг Ѓердан Синџир Музички Накит За

DEN 287.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
Мексиканскиот Bola
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Eudora
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
сребро позлатен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
кафез големина:
за 20mm свири топка
Кафез боја:
Сребрена Боја Како Слика Шоу
Внатрешниот Топка Големина:
20 мм Свири Balll
Внатрешниот Топката Боја:
36 Бои
ѓердан големина:
30/45 Инчен
Ѓердан МАТЕРИЈАЛ:
Сребро Позлатен На Бела Бакар
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ подарок Партија
Цел:
Микс цел/ Прилагодите/ Примерок е добредојден
is_customized:
Yes
Материјал:
ДОВЕДЕ КАДМИУМ СЛОБОДНИ
Производи во категоријата