.

.

Одлична цена
Трговија на големо 12pcs опал Камен Приврзоци шарм Месечината камен pendant за накит ѓердан бесплатен превозот

Трговија на големо 12pcs опал Камен Приврзоци шарм Месечината камен pendant за накит ѓердан бесплатен превозот

DEN 211.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Месечината
Бренд Име:
ywcxcn
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
20146
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
боја:
Златен песок
Стил:
Романтични
Производи во категоријата
DEN 1272.00 -60 %