.

.

Одлична цена
Природни Случаен Боја Druzy Кристал V Pendant Chevron Шарм Кристал Pendant Druzy Злато Заврши Конектор Изнаоѓање Во 28*28 мм PM87

Природни Случаен Боја Druzy Кристал V Pendant Chevron Шарм Кристал Pendant Druzy Злато Заврши Конектор Изнаоѓање Во

DEN 1959.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MUDULLA
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
PM8714
Обликотшема:
триаголник
Материјал:
druzy кристално
Место:
Guangdong, Кина
Заврши:
злато заврши
Големина:
28*28 mm
Производи во категоријата