.

.

Одлична цена
Трговија на големо Жолта Природни Кристал Приврзоци Hexagram Аспект Pendant Ѓердан Среќа Злото Духови за Жени Мажи Енергија Камен Накит

Трговија на големо Жолта Природни Кристал Приврзоци Hexagram Аспект Pendant Ѓердан Среќа Злото Духови за Жени Мажи

DEN 372.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
JoursNeige
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
DHSW-0172
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Hexagram
Материјал:
природни кристално
боја:
Жолта
Pendant:
Hexagram
Производи во категоријата