.

.

Одлична цена
5pcs,го Отвори Злато капа со Природни Amethysts Фацетирани Парче поени,Суровини и Виолетова Кварцен Кристал куршум стап Приврзоци Ѓердани

5pcs,го Отвори Злато капа со Природни Amethysts Фацетирани Парче поени,Суровини и Виолетова Кварцен Кристал куршум

DEN 611.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
lstjrzs
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
EFDZ106
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Парче Точка
Материјал:
Аметист
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Обликот:
Парче Точка
Големина:
15-18X41-48mm
quanlity:
5pcs/многу
is_customized:
Yes
Производи во категоријата