.

.

Одлична цена
Огромен Конкавна Намали Бел Кристал Циркон 925 Sterling Silver Pendant TE568

Огромен Конкавна Намали Бел Кристал Циркон 925 Sterling Silver Pendant TE568

DEN 437.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
TE568
Бренд Име:
Weinuo
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
сребро позлатен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Производи во категоријата