.

.

Одлична цена
Огромен Конкавна Намали Morganite 925 Sterling Silver Pendant TE569

Огромен Конкавна Намали Morganite 925 Sterling Silver Pendant TE569

DEN 437.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
TE569
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
сребро позлатен
Бренд Име:
Weinuo
Производи во категоријата