.

.

Одлична цена
8SEASONS Смола Шарм Приврзоци Молив Црвено 22mm x 7mm(7/8 x 2/8),20PCs

8SEASONS Смола Шарм Приврзоци Молив Црвено 22mm x 7mm(7/8 x 2/8),20PCs

DEN 84.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
B42265
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Срцето
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Бренд Име:
8Seasons
Производи во категоријата