.

.

Одлична цена
CiNily Создадени Син Оган Опал Сребро Позлатен трговија на Големо Прекрасна Желка за Жените Накит Pendant 1 OD4075

CiNily Создадени Син Оган Опал Сребро Позлатен трговија на Големо Прекрасна Желка за Жените Накит Pendant 1 OD4075

DEN 327.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
OD4075
Бренд Име:
CiNily
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Функција:
моден накит
Компатибилност:
моден накит
Гем Боја:
Сина
Главниот Камен:
син оган опал
Количина:
1 Buc Pendant
Еколошки Стандарди:
Европа & Никел Олово Кадмиум слободни
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Производи во категоријата