.

.

Одлична цена
Teeny Заби 5 КОМПЈУТЕРИ Нови Був ЦРТАН филм Форма Силикони Бебе Pendant Teether,BPA Free Безбедност Бебе Џвакање Нови Був Облик на Приврзоци Играчки

Teeny Заби 5 КОМПЈУТЕРИ Нови Був ЦРТАН филм Форма Силикони Бебе Pendant Teether,BPA Free Безбедност Бебе Џвакање Нови

DEN 444.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Teeny Заби
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
TT-TR-ОЖ-1
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Силикони
Функција:
Силиконски Жирафа Приврзоци
Материјал:
Силикони
Вид:
Силиконски нови був привезоци,Бебе нова був силикони приврзоци
Обликот:
животно нови був форма
Бои:
4 бои за да се исполнат вашите квантитет
Материјал:
Храна одделение силиконски, BPA free, мека за бебето да се џвака
Употреба:
бебе teethers привезоци, силикони накит привезоци, бебе teething играчки
Пакет:
многу по polybag
организира:
привезоци,бебе силикони teethers привезоци, силикони приврзоци играчки
Тип:
Нови був Силикони Teether Привезоци,Нови був Приврзоци
Производи во категоријата