.

.

Одлична цена
Сребро Рачно Изработени Накит Трговија На Големо Природни Џаспер Pendant Дама Ретро Тајландски Сребро Птица Pendant S925 Sterling Silver Мода Женски

Сребро Рачно Изработени Накит Трговија На Големо Природни Џаспер Pendant Дама Ретро Тајландски Сребро Птица Pendant

DEN 597.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Гем Боја:
Pendant само
Бренд Име:
STARYEE
Главниот Камен:
џаспер
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
CCGTC
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
NFG180123
Стил:
Тренди
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Производи во категоријата