.

.

Одлична цена
10*19MM Kawaii Животинско Був Pendant Шарм Злато на Ѕвонење Позлатен Метални Легури Глеѓ Масло Капка Хривнија Ѓердан Лебди Шарм Занает

10*19MM Kawaii Животинско Був Pendant Шарм Злато на Ѕвонење Позлатен Метални Легури Глеѓ Масло Капка Хривнија Ѓердан

DEN 191.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
10pcs сина, 10pcs розова, 10cs црна, 10pcs микс, 30pcs сина, 30pcs розова, 30pcs црна, 30pcs микс
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
realyK·S
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
0232
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Компатибилност:
DIY
Функција:
DIY
Шарм Бои:
како ваш избор
Шарм количина:
10pcs 30pcs 60pcs, како ваш избор
Шарм Големина:
околу 10*19mm
Шарм Употреба:
DIY Накит хривнија накит ѓердан телефон синџир keyring earring
испорака:
Бесплатен превозот
посебни:
Трендовски Стил
Шарм реден број:
0125
Шарм Материјал:
Цинк Легура
Производи во категоријата