.

.

Одлична цена
S925 Фунта Сребрен Накит Гроздобер Тајландски Сребро Рачно Изработени Takahashi Goro Пердув Машки И Женски Приврзоци

S925 Фунта Сребрен Накит Гроздобер Тајландски Сребро Рачно Изработени Takahashi Goro Пердув Машки И Женски Приврзоци

DEN 494.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Гем Боја:
Pendant само
Бренд Име:
STARYEE
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
CCGTC
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Пердув
Број На Модел На:
MY17114
Стил:
Гроздобер
Страна Камен:
Никој
Pendant Големина:
Како слик покажува
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Производи во категоријата