.

.

Одлична цена
20pcs--24x18mm ѕвезда месечината шарм Антички Тибетската Сребрен тон сакам да месечината ... во вечни векови Шарм pendant

20pcs--24x18mm ѕвезда месечината шарм Антички Тибетската Сребрен тон сакам да месечината ... во вечни векови Шарм

DEN 78.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
NUMBERFIVE
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
pj2502
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Месечината
Производи во категоријата