.

.

Одлична цена
Вистински 925 sterling silver Сина циркон лале цвеќиња pendant ѓердани мода фунта-сребро-накит ѓердан за Жени

Вистински 925 sterling silver Сина циркон лале цвеќиња pendant ѓердани мода фунта-сребро-накит ѓердан за Жени

DEN 597.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
40cm, 45см
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Yasmin
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SN202060
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Функција:
Расположение Tracker
is_customized:
No
Материјал:
Кубен Циркони
Материјал:
925 Sterling silver
Должина:
45cm
Производи во категоријата