.

.

Одлична цена
MY0286 Тибетската Пурпурна Кварцен Кристал Черепот Скок Точка Pendant,Нишалото Исцелување Камен Pendant

MY0286 Тибетската Пурпурна Кварцен Кристал Черепот Скок Точка Pendant,Нишалото Исцелување Камен Pendant

DEN 728.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MARUCOL
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
MY0286
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Скок
Производи во категоријата