.

.

Одлична цена
BoYuTe 10Pcs Фабрика Директна Продажба Антички Бронза Бранеа 23*30*8ММ Овална Лебди Гроздобер Locket

BoYuTe 10Pcs Фабрика Директна Продажба Антички Бронза Бранеа 23*30*8ММ Овална Лебди Гроздобер Locket

DEN 246.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
Античкиот Бронза Четка
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOYUTE
Стил:
Класичен
Приврзоци Тип:
Solitaire
Број На Модел На:
cl8037-P
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
овална
Објектот:
гроздобер locket
боја:
Античкиот бронза бранеа
Големина на Pendant :
23*30мм
Дебелина:
8мм
Се продава начин:
10 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping
Производи во категоријата