.

.

Одлична цена
DZ0224h новодојдени Кинг Конг остава Pendant Ѓердан за Жените Позлатен Лист Ѓердан pendant со Кожа Ѓердан

DZ0224h новодојдени Кинг Конг остава Pendant Ѓердан за Жените Позлатен Лист Ѓердан pendant со Кожа Ѓердан

DEN 78.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ROYALBEIER
Број На Модел На:
DZ0224h
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
природни лист
Метали Тип:
природни лист
Објектот:
Обложено Природни Лист (Budhi Лист)
Обликот:
лист
Големина:
Difference from the other due to the natural leaf
Лист Тип:
Кинг Конг Остава
Тежина:
5g
Синџир должина:
45+5CM
боја:
како Слика
празник:
сите
MOQ:
1Piece
Материјал:
Природни Лист/кожа
Производи во категоријата