.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот 45g ААА Природни moonstone labradorite љубовник камен pendant PT1151

Бесплатен превозот 45g ААА Природни moonstone labradorite љубовник камен pendant PT1151

DEN 384.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Кристално
Бренд Име:
RongDe Накит
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
PT1151
Метали Тип:
сребро позлатен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Производи во категоријата