.

.

Одлична цена
Сончогледово Етерично Масло Diffuser За Aromathera Locket Ѓердан Pendant 30ММ 316L не ' Рѓосувачки Челик Парфем Pendant Со Слободни Подлога

Сончогледово Етерично Масло Diffuser За Aromathera Locket Ѓердан Pendant 30ММ 316L не ' Рѓосувачки Челик Парфем Pendant

DEN 499.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Кристал Приказна
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
001
Стил:
Гроздобер
ОДГОВАРА ЗА:
Етерично Масло Ѓердан Pendant
се отвори патот:
Магнетно
Парична казна или Моден:
Моден
Боја:
Сребро.
Пол:
Унисекс
Обликот:
Круг
Големина:
30MM
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Производи во категоријата