.

.

Одлична цена
l&zuan Ѓердан Pendant За Жени Број 25 18K Розово Злато парична Казна Накит Круг Слатководни Бисер Природни Bijoux Партија Подароци

l&zuan Ѓердан Pendant За Жени Број 25 18K Розово Злато парична Казна Накит Круг Слатководни Бисер Природни Bijoux

DEN 3318.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Роуз Злато
Certificate Type:
GDTC
Pendant Големина:
2cm
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
Приврзоци Ѓердан
Сертификат Број:
ѓердан
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метал Печат:
18k
Страна Камен:
Никој
Главниот Камен:
бисер
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Бренд Име:
l&zuan
Обликотшема:
25
Тип На Производ:
ѓердан pendant
Пол:
приврзоци за жени
бисери:
Слатководни Бисери
Материјал:
18k
боја:
Роуз Злато
Обликот:
Број 25
Повод:
Свадба/ангажирање/партија
природни накит:
bijoux
ѓердан:
Парична Казна Накит
Додатоци:
Пад на превозот
Производи во категоријата