.

.

Одлична цена
Парфем шише мачка lampwork murano стакло ѓердани накит

Парфем шише мачка lampwork murano стакло ѓердани накит

DEN 540.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Тренди
Пол:
Девојки
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Производи во категоријата