.

.

Одлична цена
Трговија на големо природни Бул Добиток школка приврзоци C форма жица заврши меша бои druzy рачно изработени Камења, накит за жените за women1403

Трговија на големо природни Бул Добиток школка приврзоци C форма жица заврши меша бои druzy рачно изработени Камења,

DEN 768.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Школка
Стил:
Тренди
Бренд Име:
COLARMIX
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CZ1403
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Круг
Обликотшема:
C
Производи во категоријата
DEN 2640.00 -82 %