.

.

Одлична цена
Kindgems Титаниум Портокал Камен Ѓердан Слоевита Точка Pendant, 1bag Врвот Кристал Грутка Најдете Монистра Додатоци Накит Одлуки

Kindgems Титаниум Портокал Камен Ѓердан Слоевита Точка Pendant, 1bag Врвот Кристал Грутка Најдете Монистра Додатоци

DEN 307.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
CE3161
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Лизгајте
is_customized:
Yes
Производи во категоријата