.

.

Одлична цена
Јајце Полиран јасно Кварц Druzy Грутка Pendant Шарм,Бела Кварцен Кристал Pendant Монистра, Жица Завиткан Накит Наоди, MY1697

Јајце Полиран јасно Кварц Druzy Грутка Pendant Шарм,Бела Кварцен Кристал Pendant Монистра, Жица Завиткан Накит Наоди,

DEN 1149.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
MY1697
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
MARUCOL
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Фитнес Тракер
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
грутка
Производи во категоријата
DEN 2640.00 -90 %