.

.

Одлична цена
Топ Продажба Модни Дрвото на Животот 20mm/25мм/30мм Парфем Locket 316L не ' Рѓосувачки Челик Етерично Масло Diffuser Locket Pendant Ѓердан

Топ Продажба Модни Дрвото на Животот 20mm/25мм/30мм Парфем Locket 316L не ' Рѓосувачки Челик Етерично Масло Diffuser

DEN 957.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
UBELIEVE
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
Diffuser locket 034
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Големина:
20mm, 25mm, 30mm
е-прилагодена:
Yes
боја:
сребро, злато, розово злато, црна
Употреба:
Украсување, меморија,подарок
Тип На Објект:
парфем diffuser locket
Накит Тип:
моден накит
Occassion:
Секојдневниот Живот, Партија
Отворениот Метод:
Магнетно
Обликот:
Круг
Количина:
10pcs/многу
Производи во категоријата
DEN 2640.00 -60 %