.

.

Одлична цена
3pcs Копчето Отвори Рамки Pendant Магично Стапче Шарм Празно Шарм за Kawaii УВ Смола Занаети Магичен Девојка Накит АНТИ ИСЧЕЗНАТ ПОЗЛАТА

3pcs Копчето Отвори Рамки Pendant Магично Стапче Шарм Празно Шарм за Kawaii УВ Смола Занаети Магичен Девојка Накит

DEN 38.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Qian Занает Колекции
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Цинк Легура
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Метал
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
копче
Број На Модел На:
YO205
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
наоди:
D10
Производи во категоријата