.

.

Одлична цена
Ново!Природни Amethys т Geode drusy Pendant 5pcs/многу Amethys t Парче drusy Ѓердан Pendant Одговара гем ѓердан 2loops

Ново!Природни Amethys т Geode drusy Pendant 5pcs/многу Amethys t Парче drusy Ѓердан Pendant Одговара гем ѓердан 2loops

DEN 840.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
druzy pendant
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
аметист druzy
Камен Методот На Третман:
Природни
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Производи во категоријата