.

.

Одлична цена
6-14mm кула ѓердан природен камен -боја песочник гем круг монистра Камења гем парична Казна Булчински широк Накит за Подарок

6-14mm кула ѓердан природен камен -боја песочник гем круг монистра Камења гем парична Казна Булчински широк Накит

DEN 283.44

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
жените накит
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Обликотшема:
Лице
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Пол:
Унисекс
Сребро копчето до Додатоци НЕ КУТИЈА:
ѓердан долга 40-45СМ
Производи во категоријата