.

.

Одлична цена
БЕСПЛАТНИ SHUPPING < Нов 7-8мм Црна вистински akoya Образован Бисер Ѓердани 50

БЕСПЛАТНИ SHUPPING < Нов 7-8мм Црна вистински akoya Образован Бисер Ѓердани 50

DEN 501.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ААА
Производи во категоријата