.

.

Одлична цена
60MM 20Pcs/Многу Бела Боја Природни Школка Монистра Рамен Тркалезна Форма Камен Монистра Накит Приврзоци

60MM 20Pcs/Многу Бела Боја Природни Школка Монистра Рамен Тркалезна Форма Камен Монистра Накит Приврзоци

DEN 369.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
Starflalling Песна
Пол:
Унисекс
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Производи во категоријата