.

.

Одлична цена
1807369 За Navistar Меѓународни DT466E I530E DT466 530 HT530 моторното Масло Притисок EOP Сензор Испраќачот 1807369C2

1807369 За Navistar Меѓународни DT466E I530E DT466 530 HT530 моторното Масло Притисок EOP Сензор Испраќачот 1807369C2

DEN 523.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Мерен Опсег:
AP63466 S21317
Резолуција:
1807369 1807369C1
Hysteresis:
20GEGT1700R 10GE216GT1500RA
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Чувствителност:
1807369C2
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Тип:
Притисок На Маслото Сензор
Бренд Име:
IVOK
Стил:
Capacitance Тип
Повторливост:
Притисок На Маслото Сензор
линеарна:
GEGT7610-215 10GE215GE1500RA
Тип Име:
Супер должност притисок сензор
Атрибут:
IVOK Бренд Опрема
Потекло:
Кина
Pin Брои:
3-иглички
ОЕМ производителот Број:
1807369C2
Осветленост Дел Број:
1807369 1807369C1 AP63466 S21317
Другиот Дел Број:
GEGT7610-215 10GE215GE1500RA 20GEGT1700R 10GE216GT1500RA
Производи во категоријата